22 Haziran 2014 Pazar

Açelya Akkoyun İle Pril İzmir Blog Yazarları Etkinliği


Türkiye'nin en hamarat hanımını seçmek üzere farklı şehirlerde hanımlarla buluşan Pril, bu kez İzmir'deydi.Bulaşıkta değişmeyen tercihimiz Pril,İzmirli blogger'ları da unutmadı. İzmir Blog Yazarları olarak 4 Haziran Çarşamba günü gerçekleşen yemekte Pril'in marka yüzü Açelya Akkoyun ile buluşma fırsatı yakaladık.


İzmir'in en ünlü lezzet duraklarından Midpoint'te gerçekleşen etkinlikte Açelya Akkoyun ile sohbet ederek kendisini daha yakından tanıdık.Bol bol sohbet ettik.Açelya Akkoyun samimi yaklaşımı,sıcak ve keyifli sohbeti ile bizleri oldukça etkiledi.


Yemeğin ardından yine Açelya Akkoyun ile birlikte Pril'in "Türkiye'nin En Hamarat Hanımı" İzmir seçmelerini yaptığı aracını ziyaret etmek üzere Şirinyer Pazarı'na geçildi.Gün boyu devam eden etkinlik İzmir'in en hamarat hanımının seçilmesi ile son buldu.

Böylesine güzel bir etkinlik için Med Partners Ajansa,Müge Akay ve Ünzile Kaçmaz'a, şahane sohbeti için Açelya Akkoyun'a,Pril ekibine sonsuz teşekkürler.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Blog hesabi olmayanlar arkadaşlar, yorum yazmak isterseniz:anonim bölümünü işaretledikten sonra yorumunuzu yazabilirsiniz.Adınızı yazmayı unutmayın.
Teşekkürler.