19 Mart 2011 Cumartesi

Lezita Lezzet Fabrikasında Bir gün...Lezzet dolu günlerden birini daha geçtiğimiz günlerde Lezita Et Entegre Tesislerinde gerçekleştirdik.İzmir'in Kemalpaşa Bağyurdu beldesinde 23.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu,saatte 10.000 adet kesim kapasitesine sahip Lezita Et Entegre Tesislerinde taze ve dondurulmuş piliç eti ürünlerinden şarküteri ve köfte ürünlerine,modern kaplamalı ürünlerden döner gibi geleneksel ürünlere kadar pek çok çeşit ürün tüketicinin beğenisine sunulmaktadır.Bunları Biliyormuydunuz?
 • Lezita’nın arkasında 40 yıllık deneyimi ile Türkiye yem sektörünün lideri Abalıoğlu Grubunun bulunduğunu

 • 100.000 metre karelik alana sahip olan Lezita’nın Türkiye’nin en büyük, en modern ve en hijyenik et entegre tesisi olduğunu

 • Lezita’nın gıda güvenliğindeki liderliğinin dünyanın bu konudaki en önemli kuruluşlarından biri olan BRC tarafından verilen Global Gıda Güvenliği Belgesi ile uluslar arası standartta belgelendiğini

 • Lezita tesisinde Hava soğutma sistemi kullanılması sayesinde en yüksek derecede hijyen sağlandığını ve bu sistemle piliçlerin su ile soğutulanlara göre % 2 – 3 oranında daha az pişirme firesi verdiğini

 • Hava soğutma sistemi sayesinde Lezita ambalajlarında ayrıca ped kullanmaya gerek kalmadığını
 • Sadece Lezita’da bulunan hassas tartım sistemleri sayesinde standart ağılıkta ürün elde edildiğini

 • Soğutma ve dondurma işlemlerinin Lezita’nın özel teknolojisi sayesinde hızlı bir şekilde yapılmasından dolayı Lezita ileri işlenmiş ürünlerinin raf ömürlerinin daha uzun olduğunu.Sohbetimize bizler için hazırlanan öğlen yemeği ve Lezita lezzet ürünlerini tatmak üzere devam ettik.
Bizleri en iyi şekilde karşılayan ve ağırlayan;
Sevgili Ceren Parlak
 Burcu Kutsal
İlker Turhan
Mine Kurnaz
  Gülşah Tekdemir'e 
gülen yüzlü,samimi ve eşsiz sohbetlerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.


Ayrıca Lezita'ya bizlere bu güzel ürünleri tanıma fırsatı verdiği içinde ayrıca teşekkür ediyorum.

5 yorum :

 1. Çok güzel anlatmışsın canım,gerçekten çook güzel bir gün geçirdik,sizleri tanımak ayrı bir
  keyifti..

  YanıtlaSil
 2. Baharcım; gelemediğime bir yandan üzüldüm ama oğlumu da çok özlemişim, sürpriz gelişine bayıldım da..Kısmet değilmiş, bir dahaki sefere inşallah. Allah içinize sindirsin canım..

  YanıtlaSil
 3. Lezitanın sadece yumurtasını almışlığım var.Nedense et ve tavuk ürünlerini alırken belirli markaların dışına çıkamam alışkanlık olsa gerek:)

  YanıtlaSil
 4. lezitayı hep görüyorum raflarda ama bir türlü alıpda denemek kısmet olmamıştı.

  YanıtlaSil
 5. tabaktaki sunumlarına bayılıyorum..

  YanıtlaSil

Blog hesabi olmayanlar arkadaşlar, yorum yazmak isterseniz:anonim bölümünü işaretledikten sonra yorumunuzu yazabilirsiniz.Adınızı yazmayı unutmayın.
Teşekkürler.